Kontakty+420 777 039 270

Co nabízím?

Nabízím profesionální hudební + DJ zajištění akcí všeho druhu (svatby, firemní oslavy, ozvučení prezentací, hudební doprovod na oslavách, apod.)

Nejen kvalitní profesionální aparatura a světelný park dělá vaši akci nezapomenutelnou a plnou energie a zábavy. Nedílnou součástí takové zábavy je též kvalitní DJ/MODERÁTOR, který celým večerem profesionálně provází, za jakýchkoli okolností se dokáže přizpůsobit požadovanému stylu či situaci a dokáže odhadnout a pružně reagovat na změny požadavků v průběhu akce ke spokojenosti všech zúčastněných.

Každá party, kterou hraji, moderuji či jiným způsobem zajištuji je originální a v mnoha ohledech jiná než byla ta předchozí. Za svoji kariéru (více než 17let praxe) jsem se setkal s tisíci různými typy lidí všech věkových kategorií a získal tak cenné zkušenosti v mém oboru. Čerpám z nich a pomáhají mi zdolávat i ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Ještě před nedávným časem jsem působil jako DJ v plzeňském rádiu „Kiss Proton“ (Západočeský region), kde jsem s kolegy měl svůj pravidelný pořad, včetně vlastního moderování a živého hrají přímo do éteru bez přípravy. I toto mne výrazně posunulo vpřed! Většina zákazníků mne kontaktuje na základě referencí jejich kamarádů, kolegů, známých atd. Každý rok tak hraji na desítkách svateb, firemních či jiných parties, ke kterým, bez výjimky, přistupuji profesionálně a s nadšením.

SLUŽBY A JEJICH ZAJIŠTĚNÍ:

  • Profesionální DJ/MODERÁTOR akce v průběhu celého dne/večera dle společné dohody
  • Kvalitní a profesionální zvukovou aparaturu, včetně profesionálního světelného parku, mikrofonů a doplňků osvědčených světových výrobců (RCF, AKG, ADJ, PIONEER, DENON DJ, SHURE, TECHNICS, apod.)
  • Široký hudební repertoár osvědčených hitů od 60.let po současnou hudební scénu. Ucelený a čitelný playlist ke spokojenosti všech přítomných
  • Hudba na přání po celou dobu produkce
  • Osobní setkání, které slouží k představení, navázání vzájemných sympatií a „doladění“ již předem rozjednané akce ke spokojenosti zákazníka
  • Moderování soutěží či jiných významných momentů v průběhu dané akce
  • Zvučení svatebního obřadu
  • Pomoc s doporučením fotografa, kameramana, zajištění FotoBoxu, InstaBoxu, karaoke, apod.

Budu velmi potěšen, pokud poptávku zašlete právě na moji emailovu adresu, či se se mnou telefonicky spojíte a vložíte tak důvěru v moji osobu a zkušenosti.

KONTAKTNÍ ÚDAJE naleznete ZDE , CENÍK NABÍZENÝCH SLUŽEB ZDE